Naše šaty na prehliadke

Star Boutique sa presunul z Košíc južnejšie, konkrétne do obce Boťany. Zbalili sme naše svadobné šaty, krátke či dlhé spoločenské modely aj kroje a vybrali sa smerom k Čiernej nad Tisou.

Obec Boťany oslavovala dni obce, v rámci ktorých sme predviedli naše svadobné šaty. Okrem Star Boutique boli súčasťou programu zvučné mená maďarskej hudobnej scény.

 

V svadobných pred svojimi

Modelkami šiat sa stali dievčatá z obce a okolia. Síce neboli profesionálnymi modelkami, no svojej úlohy sa zhostili bravúrne. Okrem toho, že krásne predviedli všetky šaty z nášho butiku, šírili dobrú náladu v zákulisí aj na móle. „Ak by som si mala hľadať svadobné šaty, isto by to boli tieto, zamilovala som si ich,” priznala sa jedna z modeliek v svadobných šatách.

Mnoho návštevníkov Boťan sa s našimi modelkami chcelo fotiť hneď, ako ich len zbadali. Miláčikom všetkých prítomných sa behom niekoľkých sekúnd stala naša len 5-ročná modelka Evička, ktorá predviedla jedny z detských spoločenských šiat.

 

Desať modeliek spolu predviedlo 22 šiat z nášho salónu. V zákulisí sme mali trochu rušno – na vyzlečenie a oblečenie nových šiat na predvádzanie sme mali iba niekoľko sekúnd! Čuduj sa svete, všetko sa zvládlo s úsmevom a dobrou náladou, ktorú umocňovalo aj príjemné slnečné počasie.

Možno niekomu na prehliadke chýbal tradičný závoj pre nevesty. My sme sa však rozhodli vypustiť zo stylingu závoj, aby vynikli strihy či ozdoby šiat aj zozadu. Niektoré majú krásny výstrih na chrbte, iné dômyselné zapínanie,rafinovaný chrbátik – to všetko stojí za to, aby to bolo vidno.

 

Obliekli sme aj účinkujúce

Okrem modeliek predviedli šaty Star Boutique aj účinkujúce programu. Famózna operná diva Lívia Nagy Abaházi, ktorá je, mimochodom, Slovenka, ktorá sa prebojovala do maďarského X-Factoru, zažiarila na pódiu v zlatých spoločenských šatách.

 

Aj maďarská kapela GHP neodmietla možnosť zaodieť sa do krásnych modelov – speváčka, skupiny si s radosťou na vystúpenie zapožičala kroj z ponuky nášho butiku.

Jedinečnosť v každom kúsku

Nová kolekcia svadobných šiat v Star Boutique zahŕňa rôzne značky, z ktorých približne 80% tvoria americké, ako napríklad TarikEdiz a Demetrios. Nájdete v nej však aj niekoľko španielskych.

Ak by sme mali pomenovať novú kolekciu len jedným slovom, určite by sme si vybrali jedinečnosť. Každý kúsok je unikátom. V tejto rade nenájdete dva podobné modely. Odlišujú sa strihmi, látkami, ale tiež farbami. Kolekcia zahŕňa odtiene od snehovo bielej, cez ivory až po tmavšiu béžovú.

Niečo však majú predsa len spoločné – každé z nich pôsobia romanticky,žensky. Presne túto ich črtu zvýrazňovala počas celej prehliadky hudba. Tá trefne vyzdvihla každé zo šiat. Ako vraveli naše krásne modelky, „lepšie zvolené piesne už to byť ani nemohli.”

Šaty nielen pre Košičanky

Možno sa niekomu môže zdať, že sme sa vybrali ďaleko prezentovať naše šaty – až do Boťan. Star Boutique má však množstvo zákazníčok práve z oblasti južného Zemplína a miest, akými sú Kráľovský Chlmec, Trebišov či Slovenské Nové Mesto. Aj vďaka tejto prehliadke sa nám už ozvala nová zákazníčka, ktorej na prehliadke padol do oka jeden z našich krojov. My sa už tešíme na to, ako si ho oblečie a zažiari v ňom na svojej svadbe.

Foto: Gigi Illes