Najlepsi butik v Ke a sirokom okoli. Hned prve saty ktore som skusila boli uzasne, ako aj vsetky ostatne. Tie ktore som si vybrala mali obrovsky uspech a som velmi rada ze som Vas navstivila. Urcite to nie je posledny krat, hlavne kvoli prijemnej atmosfere a este prijemnejsej pani Matke s uzasnym a velmi milym pristupom. Dakujem 🙂

Michelle Trellova Fedorikova

Najlepší a najkrajši salón s priateľským personálom ❤️❤️

Anka Molnárová

Veľká spokojnost vedeli sme si vybrať krasne šatky aj pre dcérku aj pre mňa. OBSLUHA velmi prijemna pani a ochotná.

Tatiana Sandorova

TOP salón!
Ja v prvom rade ĎAKUJEM za trpezlivosť- ten „maratón“, ktorý ste s nami absolvovali od minulého roka až do júna 🙂 Vyskúšala som skoro všetky šaty, ktoré by som si všetky požičala pretože sú nádherné. Ďalej za prístup a ochotu vo všetkom, bolo u Vás veľmi príjemne. Šaty zažiarili nie len na mne (neveste) ale aj sestre, mamke a krstnej mame. A kroj bol čerešnička na torte. Za to všetko vďačíme práve Vám. Najlepší salón v Košiciach, lebo niekedy to nie je len o predaji ale aj o ľudskosti… Dúfam, že ma čaká veľa akcií aby som Vám mohla opäť navštíviť a opäť si vybrať tie pravé šaty v ktorých zažiarim …. 😉 Pridávam aj zopár fotiek. Vaša maximálne spokojná zákazníčka Ivana.

Ivanka Bačová

 

Odporúčam všetkými nie desiatimi, ale dvadsiatimi!!!! Skvelý prístup, aký som zatiaľ v žiadnom inom salóne nezažila. Atmosféra ako doma a keď si vyskúšate tie prenádherné a voňavučké šaty, cítite sa ako bohyňa. Dievčatá sú profesionálky s veľkým P! Nielen skvelo poradia, ale sa k vám aj správajú ako k princeznej. Už sa teším na ďalšiu návštevu a ďalšie šaty!

Tatiana Zajacová

 

Ďakujem za úžasne a top svadobné šaty. Hneď som sa do nich zamilovala a mali úspech.

Tešim sa a Ďakujem za milý a profesionálny prístup. Môžem iba odporúčať!

 

Lenka Kocelová