Láska kvitne aj v čase korony – nevesty, svitá na lepšie časy!

Plány každého jedného z nás prekazila neľahká situácia, aká vznikla na Slovensku aj vo svete v dôsledku pandémie koronavírusu. Svoje by o tom vedeli hovoriť aj všetky nevesty, ktoré museli svoje svadobné hostiny preplánovať na iný termín…

Našťastie všetko nasvedčuje tomu, že už čoskoro sa vrátime k normálnemu životu „ako predtým“, čo je jednoznačne radostná správa. Vraciame sa do práce, užívame si stretnutia s rodinou aj priateľmi a tešíme sa na životné udalosti, ktoré nás čakajú.

Sezóna je pred nami

Jednou z najdôležitejších životných udalostí v živote človeka je jednoznačne svadba – spečatenie večnej lásky a partnerstva s človekom, ktorý je naším najlepším priateľom, najväčšou oporou, pozná nás, ako sa nepoznáme ani my sami a aj napriek tomu nás má rád nadovšetko. Nevesty by vedeli tieto pocity lásky pred sobášom ešte určite krásne rozviť.

Pandémia zasiahla všetky naše oblasti života, medzi ktoré patria jednoznačne aj plánované svadby. Tie, ktoré sa nemohli uskutočniť, nevrátime – môžeme ich len preplánovať. Svadobná sezóna sa však pôvodne mala začať v apríli po Veľkej noci a je teda ešte skoro celá pred nami. Preto by  tohtoročné nevesty určite nemali zúfať!

Uvoľňovania opatrení a skvelé výsledky testovania nám každý deň prinášajú novú a novú nádej a vieru v tom, že čoskoro bude dobre. Pozitívne myslenie pomôže aj všetkým letným nevestám – treba skrátka veriť, že všetko dopadne tak, ako má a ako očakávame.

Čas na hľadanie šiat

Možno ste nevestou, ktorú koronavírus prinútil presunúť svoj vysnívaný a naplánovaný svadobný deň. Určite však nemajte hlavu v smútku z tejto obete – o to viac si predsa vychutnáte svoj deň D až príde!

Vďaka presunu ste získali čas vylepšiť, čo sa ešte dá. Využite ho napríklad na hľadanie svojich vysnívaných a jediných svadobných šiat. Možno ich nemáte v hlave v konkrétnej predstave – akej sú farby, aký majú strih, výstrih, rukávy. Vo vašich svadobných šatách sa musíte v prvom rade cítiť krásne, prirodzene a pohodlne, akoby boli určené na vás už odkedy sa šili. Takéto šaty nájdete len skúšaním a ničím iným. U niektorých neviest trvá hľadanie dlhšie, pretože si musia vyskúšať viacero typov a strihov, iným môžu tie pravé padnúť do oka a je vybavené.

Keďže skúšanie šiat v prevádzkach je už povolené, všetky tohtoročné nevesty sa môžu opäť naplno pohrúžiť do hľadania tých pravých šiat. Náš salón Star Boutique na Kováčskej 63 funguje na objednávky, stačí sa objednať telefonicky alebo mailom. Radi pomôžeme každej neveste nájsť tie dokonalé svadobné šaty, ktoré spĺňajú všetko to, čo majú. Aj keď sme boli chvíľu zatvorení, pracovali sme na tom, aby sme nevestám vedeli ponúknuť nové svadobné šaty z tohtoročnej kolekcie, a to sa teda, milé nevesty, máte na čo tešiť! 🙂

SD05
Všetkým našim zákazníčkam – terajším aj budúcim prajeme predovšetkým veľa zdravia, veľa síl a vieru v to, že všetko dopadne dobre. Keďže základom vysnívaného svadobného dňa je oslava lásky, veríme, že každá máte po boku partnera, s ktorým zvládnete všetko