Výherkyňa našej súťaže zažiari na stužkovej ako kráľovná

Na sociálnych sieťach sa dnes súťaží v jednom kuse a každý z nás sa sem-tam rád zapojí, niekedy ani nevadí, ak cena nie je hodnotná či úplne podľa našich predstáv. Aj Star Boutique sa rozhodol vyhlásiť súťaž o požičanie šiat v hodnote 150 eur, v spolupráci s mediálnym domom KOŠICE:DNES.

Keďže mladé slečny si šaty na stužkovú zháňajú už od konca leta, rozhodli sme sa, že jednu študentku obdarujeme zapožičaním šiat v hodnote 150 eur zadarmo. Naša súťaž prebiehala na Facebooku a jediné, čo ste museli urobiť, bolo odpovedať na súťažnú otázku, ktorou sme chceli trošku zvýšiť povedomie o tom, kde sídlime.

Chuť skákať od radosti

Za komentár s textom „Kováčska 63” získala svoje vysnívané šaty na stužkovú maturantka Zuzka zo Strednej odbornej školy, Gemerská 1. Náš butik navštívila čoskoro po tom, ako sme sa s ňou skontaktovali. „Do súťaže som sa zapojila preto, lebo treba stále skúšať šťastie a hlavne, šaty na stužkovú som naozaj potrebovala. Nečakala som vôbec, že vyhrám. Keď som sa to dozvedela, mala som chuť skákať od radosti. Bola som strašne šťastná a vlastne ešte stále som!” vyjadrila sa natešená Zuzka.

JOVANI

 

Ťažký výber z veľkej ponuky

Skúšala si viacero šiat z našej novej aj staršej kolekcie. Pred samotným skúšaním nemala jasnú predstavu. „Výber je v Star Boutique super, všetky šaty sú dokonalé, jedinečné a je veľmi ťažké si z nich vybrať len jedny. Nakoniec som si však vybrala a so svojou voľbou som veľmi spokojná. Lepšie som si nemohla vybrať, pretože ma presne vystihujú. Určite v nich zažiarim ako kráľovná,” dodala.

Tie pravé až na stužkovú

Keďže však chce všetkých prekvapiť, Zuzka sa rozhodla, že si fotografiu vo vybraných šatách, ktoré od nás získala zadarmo, nechá pre seba. No podelila sa s nami o fotografie v ostatných šatách, ktoré skúšala.

 

My sa už len môžeme tešiť z toho, že vďaka našej súťaži si môže Zuzka vychutnať takú výnimočnú udalosť, akou je stužková slávnosť, v našich šatách. A prajeme jej množstvo nezabudnuteľných spomienok! 🙂

Ak patríte medzi študentky, ktoré stále nemajú svoje vysnívané šaty na stužkovú, neváhajte nás navštíviť. Stačí sa objednať na našom telefónnom čísle 0903 399 808 a my Vám radi poradíme.