´´Tortám´´ na hlave odzvonilo. TOP svadobné účesy 2019 !

´´Tortám´´ na hlave odzvonilo. TOP svadobné účesy 2019 !

 Každá žena túži byť krásnou nevestou. Hneď po svadobných šatách je jedna z najdôležitejších častí svadobného outfitu práve účes nevesty. Čo bude HITOM roku 2019? Máme pre vás zopár TIPOV !

 

1. Kvety

Kvety symbolizujú jemnosť, ženskosť a jednoduchosť. Zároveň sú jedným z najvkusnejších, nie len vlasových doplnkov roku 2019. Každý jednoduchý účes osviežia a zároveň vašim vlasom dodajú perfektný ´´finish´´.V našom salóne StarBoutique nájdete krásne kvetinové party k svadobnému účesu,ako aj ku krojom na redový tanec.

 

2. Menej je niekedy viac

Vo všeobecnosti platí, že všetkého veľa škodí. Svadobný účes nie je výnimkou. Časy prezdobených vlasov sú už dávno za nami . Tento rok sú na vrchole práve MINIMALISTICKÉ vlasové doplnky,ktoré samozrejme nájdete aj u nás v salóne StarBoutique na Kováčskej 63 v Košiciach.Práve tie podčiarknú precíznu prácu kaderníkov a vlasových dizajnérov.

 

3. Messy hair

Tento rok sa uhladenosť nosiť nebude. IN sú naopak svadobné účesy, ktoré vzbudzujú dojem mierne upravených alebo neupravených vlasov. Nemusíte mať však obavy. Tento typ účesov zažíva svoj vrchol na scéne módy. V jednoduchosti sa skrýva krása a ako nevesta určite zažiarite aj v kombinácii s našimi svadobnými šatami v rôznych strihoch a veľkostiach.

 

4. Zopnúť?

Prečo NIE !? Zopnuté vlasy sú stále horúcim hitom. Existuje naozaj veľké množstvo spôsobov zapletania vlasov. Okrem toho, že tento účes pôsobí luxusne a žensky je aj veľmi pohodlný na nosenie počas vášho veľkého svadobného dňa.

V konečnom dôsledku je dôležité hlavne to, v čom sa cítite najpohodlnejšie vy sama. Vaše sebavedomie a pohodlie hrajú vo vašom outfite neposlednú úlohu.

A k svadobnému účesu patria v neposlednom rade aj svadobné šaty,spoločenské šaty či kroje na redový tanec.S tym vám samozrejme pomožeme v našom salóne StarBoutique na Kováčskej 63 v Košiciach a prispôsobíme šaty vašim predstavám.

Tešíme sa na vás.

Foto:Salón krásy infinite Beauty