Privítali sme jedinečnú novú kolekciu!

Hovorí sa, že na dobré sa oplatí čakať. A my v Star Boutique sme sa už konečne dočkali! Ak ste si doteraz svoje vysnívané šaty na stužkovú ešte nenašli, urobili ste dobre. Na Kováčsku 63 dorazila nová kolekcia americkej značky JOVANI. Šaty, do ktorých sa zamilujete. A to či už sa vám páčia jednoduché strihy alebo bohaté plesové róby.

Nové modely šiat sme vyberali podľa vás, našich zákazníčok. Síce bolo ťažké vybrať tie naj, ale zamerali sme sa na to, čo si želajú všetky dámy, ktoré k nám zavítajú. My si pamätáme vaše požiadavky a to, čo preferujete. Veríme, že sa to odrazilo aj na najnovších šatičkách.

Každá môže byť princeznou

Na svoje si príde každý – budúca maturantka, pracujúca žena zháňajúca šaty na oslavu či svadbu a dokonca aj svadobná mama. O nevestách, samozrejme, ani nehovoríme. Tentoraz sa totiž veľmi tešíme z toho, že môžeme z každej dievčiny či dámy vykúzliť princeznú v našich nových spoločenských šatách.

V novej kolekcii nájdete krásne róby vhodné na stužkovú. Jemná, romantická ružová farba svedčí každému mladému dievčaťu. Korzet na šatách zvýrazní osí driek, kamienky na živôtiku poslúžia ako doplnok a veľká sukňa už len podčiarkne WOW efekt.

Ak však naopak patríte medzi tie, ktoré majú rady jednoduché strihy a vyhľadávate rafinované strihy na chrbte či rázporky na sukniach, aj vám sa zavďačí naša nová kolekcia.

12 originálov

Jedinečnosť sa skrýva v každom z našich  luxusných modelov, a to skutočne, z každých šiat u nás nájdete len jeden kus. So šatami z novej kolekcie máte stopercentnú istotu, že nenatrafíte na malé spoločenské faux pas. Nech už ide o akúkoľvek udalosť, žiadna nebude mať rovnaké šaty ako vy.

Preto sme pri hľadaní tých dokonalých kúskoch novej kolekcie JOVANI stavili aj na šaty pre svadobné mamy. Najkrajšia má byť vo svoj deň D nevesta, to však neznamená, že mamky mladomanželov nemôžu byť čarovné! S dlhým rukávom, s krátkym, s kamienkami, čipkované – svoj model nájde každá.

Pritom sú všetky šaty príjemné na nosenie, kvalitné a jemné – zvládnete v nich celú svadbu.

Na skúšanie šiat sa nezabudnite u nás čím skôr objednať na 0903 399 808. Krásne modely na vás už čakajú a máte sa na čo tešiť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.