Povery o svadobných šatách – na čo MYSLIEŤ a čomu sa určite VYHNÚŤ

Svadobná sezóna je už v plnom prúde. Každá nevesta chce mať svoj deň krásny, čo však obnáša aj veľa plánovania. Výber svadobných šiat  býva však niekedy ťažkým orieškom. Niektoré budúce nevesty na tradície nedajú dopustiť, iné odvážnejšie sa naopak inšpirujú len tým, čo im vyhovuje. Ako si teda vybrať svadobné šaty na váš veľký deň ? V STAR Boutique sme pre vás pripravili krátky zoznam najpopulárnejších POVIER o SVADOBNÝCH ŠATÁCH.

Farba

Biela. Je to prvá farba, ktorá nám všetkým napadne. Symbolizuje nevinnosť, úprimnosť, láskavosť a čistotu. Nevesty by sa mali vyhnúť farbám, ako sú napríklad čierna a bordová. Sú to farby, ktoré podľa povier prinesú do manželstva nešťastie. Módny priemysel nám dnes ponúka krásne variácie bielych šiat pre každú nevestu. Aj v našom svadobnom salóne STAR Boutique nájdete šaty doplnené o krásnu elegantnú čipku, či už svadobné šaty s jemným krémovým nádychom. Krémová farba je veľmi aktuálnou, vyhľadávanou a obľúbenou obmenou bielej.

Perly

Tadícia hovorí, PERLY nie. Aj keď sú perly jedným z najkrajších klenotov, nemali by sa vyskytovať na šatách pre nevestu. V svadobný deň by vám mohli priniesť slzy. Aj napriek tejto povere sú perly veľmi krásnym svadobným doplnkom, ktorý vyzerá na šatách naozaj luxusne a krásne. V našom salóne, na Kováčskej 63 v Košiciach, Vám veľmi radi pomôžeme vybrať šaty s takou aplikáciou, po akej túžite vy.

Ušité

Ak ušité, NIE NEVESTOU. Ak si šaty chcete nechať ušiť a neprivolať si smolu, nechajte to na iných. Dnes už máme svadobné salóny, kde si môžete šaty aj zapožičať. Aj v STAR Boutique vám radi šaty prispôsobíme priamo na vaše miery. Traduje sa aj to, že by vám v deň svadby v salóne mali spraviť na šaty jeden maličký posledný steh – PRE ŠŤASTIE

Závoj

Ako je už známe, závoj je symbolom čistoty a panenstva. Slúži aj ako ochranný prostriedok proti zlej energii. Okrem toho je to naozaj prekrásny svadobný doplnok. Dodá vášmu svadobnému outfitu čaro. V svadobnom salóne STAR Boutique vám pomôžeme vybrať vhodný závoj, ktorý bude perfektne dopĺňať krásu vašich svadobných šiat.

 

Či už sa rozhodnete tradície dodržať alebo nie, v STAR Boutique na Kováčskej 63 v Košiciach vám pomôžeme z výberom svadobného outfitu, ktorý ste si vysnívali.

 

 

One Response

Comments are closed.