Maturantky,pozor! Hon na šaty sa môže začať

Síce to niektorí neradi počujú, ale nový školský rok čochvíľa zaklope na dvere. Najmä budúce maturantky už isto rozmýšľajú nad očakávaným slávnostným večerom, ktorý ich čaká – stužková. Kedy hľadať šaty na stužkovú?

Jedna už môže mať šaty dávno vysnívané a len hľadá, kde ich nájde. Druhá nemusí mať žiadnu predstavu o tom, čo si obliecť, a nechá sa prekvapiť. Nech už patríte ku ktorejkoľvek skupine, vedzte, že správny čas na brázdenie salónov a skúšanie šiat už nastáva.

Nová kolekcia

Sezóna stužkových slávností začína na prelome septembra a októbra. V Košiciach je mnoho maturantov, takže je samozrejmé, že sa súčasne koná viacero stužkových. Preto by sa mohlo stať, že sa vám neujdú tie vaše šaty len preto, lebo iná maturantka nezaháľala…

Majiteľka Star Boutique na Kováčskej 63 Martina Medveová myslí na tohtoročné maturantky už teraz: „Dorazila k nám nová kolekcia spoločenských šiat americkej značky Jovani. Pri výbere šiat som postupovala podľa toho, čo hľadajú naše zákazníčky.“

Róby aj jednoduchosť

Nové modely zaujmú slečny s rôznym vkusom. V kolekcii sú totiž krásne spoločenské róby s bohatými princeznovskými sukňami a zdobenými korzetmi. Každú slečnu premenia na čarovnú mladú dámu v jej zatiaľ najdôležitejší večer – ako maturantky stužkovú slávnosť často vnímajú.

Na druhej strane si však na svoje prídu aj slečny, ktoré preferujú minimalizmus a rafinované strihy.

„Dnes niektoré slečny hľadajú namiesto spoločenských rób jednoduché šaty bez ozdôb s nejakým rafinovaným výstrihom na chrbte či rázporkom na sukni, taký trochu viac sexy štýl. Preto máme v novej kolekcii aj takéto kúsky vo viacerých farbách, napríklad v bielej, červenej či čiernej,“ vysvetľuje Medveová. Myslí trebárs na jednoduché priliehavé červené šaty s holým chrbtom či biele priliehavé šaty s pôsobivo odhalenými bokmi.

Noblesné šaty

Okrem novej kolekcie nájdete v Star Boutique aj ďalšie krásne róby na stužkovú slávnosť. Stále trendy je napríklad róba z dvoch kúskov – crop top a sukňa. Na Kováčskej 63 si viete vybrať z viacerých variantov a kombinácií, ktoré spolu vytvoria krásny celok.

„Naše zákazníčky sú zvyknuté na to, že máme v ponuke iné šaty než inde – noblesné, krásne, skrátka také, ktoré pôsobia luxusne. Aj pri materiáloch šiat sa snažíme, aby boli všetky príjemné na nosenie. Myslím, že to odzrkadľuje aj naša nová kolekcia.“

Ak ste si pri tomto článku uvedomili, že vaša stužková sa blíži a bolo by načase začať riešiť, čo na seba, nebojte sa. Na skúšanie šiat v Star Boutique je najlepšie objednať sa na telefónnom čísle 0903 399 808.

Jedinečná možnosť vyhrať šaty!   

Star Boutique si pre všetky maturantky pripravil lákavú súťaž na Facebooku KOŠICE:DNES, ktorá bude prebiehať 23. augusta 2018. Vyhrať môžete zadarmo zapožičanie šiat na stužkovú v hodnote 150 eur!

Stačí zodpovedať na súťažnú otázku – Kde sa nachádza Star Boutique v Košiciach? – do komentára pod súťažný status. Odpoveď nájdete aj v tomto článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.